| kontakt
Škoda Kodiaq Sportline
dodano: 2017-11-27 08:08:59, dodał: Redakcja, źródło: Skoda - PR Portal

Do gamy rodziny Škody Kodiaq na polskim rynku dochodzi kolejna wersja. Po modelu Kodiaq Scout nowy SUV Škody pokazuje swoje sportowe oblicze.Kodiaq Sportline wyróżnia się nowymi detalami, nadającymi sportowego ducha nadwoziu i wnętrzu, a specjalnie zaprojektowane nowe wzory obręczy kół ze stopów metali lekkich w rozmiarze 19 i 20 cali sprawiają, że wygląd tego modelu jest unikatowy. Wyposażona w silniki o mocy od 150 do 190 KM i napęd 4x4 specjalna wersja debiutuje w polskich salonach.

Kodiaq Sportline uwypukla dynamiczne cechy flagowego SUV-a ŠKODY, na którym bazuje: jego ekspresyjny, muskularny design niesie jeszcze silniejszy przekaz dzięki nowym detalom, które wzmocniły charakter nadwozia i wnętrza. Obok czarnego wykończenia, nadwozie zyskało nowy wymiar dzięki zaprojektowanym specjalnie dla tej wersji obręczom kół ze stopów lekkich w rozmiarze 19 i 20 cali.

Oprócz nich, niepowtarzalny efekt budują także specjalne oznaczenia modelu i nowe detale stylistyczne zderzaków. Zindywidualizowany charakter jeszcze mocniej odczuwa się w kabinie, gdzie wyposażenie poziomu AMBITION zostało wzbogaconych o wiele dodatkowych elementów: sportowe siedzenia, tapicerkę częściowo wykonaną z Alcantary i skóry oraz srebrne przeszycia tapicerki i nakładki na pedały w srebrnym kolorze. Czysto sportowym detalem jest nowy zestaw wskaźników, znajdujących się w menu systemu infotainment, który wyświetla dodatkowe informacje przydatne podczas dynamicznej jazdy: siłę przeciążenia, ciśnienie turbodoładowania, chwilową moc silnika oraz temperaturę oleju i cieczy chłodzącej. Szczególnie dynamiczne właściwości jezdne gwarantuje nowoczesny i wydajny układ napędowy, na który składają się jednostki TSI i TDI o mocy od 150 do 190 KM, dostępne również z napędem 4x4 oraz wyborem profilu jazdy DRIVING MODE SELECT.

Kodiaq Sportline gwarantuje bezkompromisowo rozległe wyposażenie, które w tej wersji obejmuje standardowo między innymi reflektory przednie w technologii Full LED, kolorowy wyświetlacz Maxi-DOT, nastrojowe oświetlenie kabiny AMBIENTE oraz elektrycznie składane lusterka, które oświetlają drogę przy wchodzeniu i wychodzeniu z samochodu. Nowoczesne technologie wprowadzają nowe standardy bezpieczeństwa i digitalizacji, oferując wiele zaawansowanych systemów asystujących oraz funkcjonalności ŠKODA Connect, które dzięki wymianie danych pozwalają kierowcy pozyskać wiele przydatnych informacji oraz lepiej zorganizować swoją podróż.

Ta szczególnie atrakcyjna wersja modelu KODIAQ debiutuje na polskim rynku z ceną bazową wynoszącą 138 700 zł. Kodiaq Sportline zachowuje wszystkie przywileje i korzystne warunki finansowania ŠKODY, dlatego można cieszyć się z jego posiadania już od 1387 zł miesięcznie.

Komentarze


Copyright 2016-2018Partner techniczny TMNET.PL