| kontakt
Encyklopedia Motoryzacji
DS7 Crossback - pierwszy DS nowej generacji
dodano: 2017-12-06 15:01:33, dodał: Redakcja, źródło: DS Automobiles

DS Automobiles została założona 1 czerwca 2014 roku. Dziś przeżywa ważny moment. Przez trzy lata cały zespół z zaangażowaniem i determinacją pracował nad realizacją wizji marki, która pragnie, aby francuskie samochody powróciły do świata premium. Będzie to możliwe dzięki awangardowym rozwiązaniom, zaawansowanym technologiom i wyjątkowym doznaniom jakie ma wywoływać kontakt z modelami DS Automobiles.Ale przede wszystkim chcemy to osiągnąć poprzez tworzenie wyjątkowych samochodów. DS 7 CROSSBACK jest pierwszym modelem DS nowej generacji. Proporcje nadwozia, wyrafinowany styl i zaawansowane technologie doskonale pokazują, jaki styl będą obierać samochody marki DS.

DS 7 CROSSBACK będzie sprzedawany przez wielokanałową innowacyjną sieć dedykowaną marce. Chcemy zapewnić klientom wyjątkowe doświadczenie z kontaktu ( z marką i produktem ) za pośrednictwem kanałów cyfrowych, concept store’ów DS Stores i DS Salons. Nasze punkty sprzedaży nie są klasycznymi salonami. Przypominają raczej luksusowe butiki, miejsca, gdzie klienci mogą dokończyć proces wyboru samochodu zapoczątkowany online i skonfigurować swój samochód z wykorzystaniem technologii wirtualnej rzeczywistości DS Virtual Vision. Każdego dnia otwieramy kilka punktów sprzedaży DS na całym świecie. W styczniu 2018 sieć będzie liczyła 400 concept store’ów i salonów.

W ramach programu Only You dbamy o wyjątkową jakość obsługi. To oferta ekskluzywnych usług premium ONLY YOU, jak na przykład DS Rent. Dzięki tej usłudze można zapoznać się z gamą samochodów przez wynajem. Do usług premium należy również DS Club Privilèges z aplikacją MyDS.

„Dziś patrząc z dystansem na świat marki DS, który stworzyliśmy, możemy powiedzieć, że wnosimy na rynek coś nowego. Marka DS należy do dużej międzynarodowej grupy, ale ma w sobie dynamikę start-upa. Została stworzona i jest rozwijana przez zespół pasjonatów. Obecnie możemy zobaczyć owoc trzech lat pracy. Naszą największą nagrodą będzie widok pierwszych klientów za kierownicą DS 7 CROSSBACK. Razem z nimi zapiszemy nową kartę w historii motoryzacji XXI wieku."


Yves Bonnefont, dyrektor generalny DS Automobiles

Komentarze

Encyklopedia Motoryzacji

Copyright 2016-2018Partner techniczny TMNET.PL