| kontakt
Nowe układy napędowe: Peugeot Plug-In Hybrid
dodano: 2018-09-25 18:12:37, dodał: Redakcja, źródło: Peugeot

Peugeot prezentuje nowe układy napędowe Plug-in Hybrid z silnikiem benzynowym. Nowa oferta jest uzupełnieniem istniejących napędów montowanych w Peugeot 3008 oraz nowych Peugeot 508 i 508 SW. Układy napędowe HYBRID i HYBRID4 (do wersji z napędem na cztery koła) pojawią się kolejno w Peugoet 508 i Peugeot 3008 na jesieni 2019 roku.Jazda samochodem Peugeot wzbogaca się o dwa nowe tryby jazdy, które zapewniają całkowicie nowy rodzaj doznań i jeszcze więcej przyjemności dzięki magicznemu efektowi zeroemisyjnego trybu elektrycznego, skuteczności napędu na cztery koła (HYBRID4), mocy trybu Sport i uniwersalności trybu Hybrid.

Zastosowane technologie są proste i intuicyjne. Zapewniają absolutną swobodę w użytkowaniu dzięki przystosowaniu do jazdy po mieście i poza, a także po bezdrożach. Umożliwiają swobodę wyboru dzięki napędowi na dwa lub cztery koła, mocy 225 lub 300 KM i wersjom nadwozia hatchback, kombi lub SUV, a także swobodę korzystania z czterech dostępnych trybów jazdy.
Peugeot 506 Plug-In Hybrid (fot. Peugeot)
Peugeot 506 Plug-In Hybrid (fot. Peugeot)

Dwa nowe układy napędowe są ilustracją wizji Peugeot - mobilności bez ograniczeń, emocjonującej i coraz efektywniejszej. Przyszłość nie musi być nudna.

Nasze układy napędowe PLUG-IN HYBRID są w pełni zgodne z wartościami marki - wzmacniają naszą obietnicę pobudzania zmysłów. Dzięki nowej ofercie wszystko staje się bardzo proste - klienci będą zawsze do nas przychodzić, aby kupić model PEUGEOT, mając możliwość wyboru układu napędowego pasującego do ich sposobu użytkowania samochodu” - Jean-Philippe IMPARATO - dyrektor generalny PEUGEOT.

Komentarze


Copyright 2016-2019Partner techniczny TMNET.PL