| kontakt
Osiem nowych modeli Opla do 2020 roku
dodano: 2018-10-13 10:18:15, dodał: Redakcja, źródło: Opel Press

Opel kontynuuje ofensywę produktową w ramach planu PACE!, starając się zaspokajać potrzeby klientów oraz zapewnić zgodność z rygorystycznymi ogólnoeuropejskimi przepisami dotyczącymi emisji CO2, które wejdą w życie w 2020 roku. Przyszłe portfolio modeli ma zagwarantować zrównoważony rozwój i sukces zarówno firmy, jak i sieci dealerskiej.Między początkiem 2019 roku a końcem 2020 roku firma wprowadzi na rynek osiem zupełnie nowych lub odświeżonych modeli, inwestując przede wszystkim w wolumenowe i rentowne segmenty. Do tego czasu Opel będzie miał jedną z najnowszych ofert wśród masowych producentów.

W planie PACE! Opel wyraźnie zapowiada premiery rynkowe co najmniej jednego zupełnie nowego modelu rocznie. Tylko w 2019 roku Opel wprowadzi nową generację bestsellerowej Corsy oraz następcę udanego Vivaro w wersji użytkowej i osobowej. W sprzedaży znajdą się także dodatkowe odmiany i wersje wyposażenia modelu Combo, co istotnie odnowi ofertę lekkich pojazdów użytkowych. Następca niezwykle popularnej Mokki X pojawi się w 2020 roku jako zasadniczy element strategii zwiększenia udziału SUV‑ów w sprzedaży samochodów marki Opel z 25 do 40 procent do 2021 roku.

Opel stawia na elektryczność” to jedna z deklaracji złożonych przez firmę w listopadzie 2017 roku przy okazji prezentacji planu PACE!. Zamówienia na w pełni elektryczną nową pięciomiejscową Corsę oraz na Grandlanda X PHEV, który będzie produkowany w Eisenach, można będzie składać od lata 2019 roku. Do końca 2020 roku Opel będzie miał w ofercie cztery zelektryfikowane modele, zapewniające mnóstwo przyjemności z jazdy oraz zmieniające popyt na e‑samochody z niszowego na wolumenowy. Do 2024 roku każdy model Opla będzie dostępny w wersji zelektryfikowanej. Firma przygotuje bardzo interesujące oferty, zarówno od strony technicznej, jak i ekonomicznej, oraz będzie demokratyzować elektryczną mobilność, nadal doskonaląc silniki spalinowe.

W ramach ograniczania emisji CO2 i koncentracji na wolumenowych segmentach modele Opel ADAM, KARL i Cascada nie będą miały następców po zakończeniu ich cyklu obecności na rynku, ale pozostaną w sprzedaży do końca 2019 roku. W 2020 roku odnowiona oferta Opla będzie nadal obejmowała około 80 procent głównego nurtu rynku — przy znacznej poprawie efektywności i zorientowania na klientów oraz ograniczeniu złożoności.

Komentarze


Copyright 2016-2019Partner techniczny TMNET.PL