| kontakt
Wielka wyprzedaż w salonach Fiat, Jeep i Alfa Romeo
dodano: 2019-01-11 10:40:10, dodał: Redakcja, źródło: Fiat (Fiat Chrysler Automobiles)

W Salonach marek należących do FCA ruszyła wyprzedaż samochodów z rocznika 2018. Ceny samochodów Fiat spadły nawet o 15 tys. złotych, zakup Alfy Romeo jest premiowany rabatem w wysokości do 45 tys. zł. Modele Jeepa w obniżonej cenie nawet o 50 tys zł!
W jedną, sylwestrową noc ceny samochodów Fiata z rocznika 2018 spadły nawet o 15 tys. zł! Właśnie na takie obniżki mogą liczyć nabywcy bestsellerowego Fiata Tipo w wersjach pięciodrzwiowej HB lub Station Wagon. Niewiele mniej, bo aż do 12 tys. złotych zaoszczędzą przyszli właściciele eleganckiego Tipo Sedan. Cena kultowej 500 zmalała nawet o 8 tys. zł, a rodzinnego 500L zmniejszyła się o 10 tys. złotych. W noworocznej wyprzedaży SUV 500X z rocznika 2018 kosztuje nawet o 7,5 tys. zł mniej!


Fanom sportowych emocji Dealerzy polecają przyspieszające bicie serca samochody marki Alfa Romeo. Decydując się na dynamiczną, odnowioną Giuliettę z roku 2018, skorzystamy dziś z kuszącego rabatu wynoszącego do 17 tys. złotych. Z kolei wybór luksusowej Giulii lub pięknego SUV-a Stelvio przyniesie oszczędności na poziomie do 45 tys. złotych w porównaniu z oryginalnymi cenami z zeszłego roku.


Zima to idealny sezon na zakup Jeepa, szczególnie gdy ceny poszczególnych modeli topnieją nawet o 50 tys. złotych! Właśnie na takie obniżki mogą liczyć nabywcy bezkompromisowego Jeepa Grand Cherokee. Zakup nowego Wranglera z rocznika 2018 będzie oznaczał rabaty do 23 tys. złotych lub o kolejne 2 tys. złotych w przypadku wersji Unlimited. Jednak również mniejsze, podbijające krajowy rynek modele amerykańskiej marki z siedmioszczelinowym grillem w nowym roku są dostępne w równie wystrzałowych cenach. Obniżki na wyprodukowanego przed styczniem 2019 Renegade'a wynoszą do 20 tys. złotych, a na wszechstronnego Compassa aż do 32 tys. złotych!

Początek wyprzedaży to najlepszy moment na podjęcie decyzji o zakupie nowego samochodu. Właśnie teraz na placach dealerskich jest największy wybór marek, modeli i wersji objętych atrakcyjnymi rabatami. Wyprzedaż kończy się 31 marca 2019 r. lub wraz z wyczerpaniem dostępności.

Komentarze


Copyright 2016-2019Partner techniczny TMNET.PL