| kontakt
Encyklopedia Motoryzacji
Nowa twarz Logana MCV pierwszej generacji
dodano: 2020-12-15 11:21:14, dodał: Redakcja, źródło: LADA (AvtoVAZ)

W latach 2006-2012 na polskim rynku Dacia oferowała pierwszą generację Logana MCV - najtańsze na rynku rodzinne kombi. Historia tego modelu trwa jednak nadal. W Rosji wciąż jest on oferowany i dodatkowo właśnie przechodzi lifting.

LADA Largus – bo właściwie pod takim szyldem oferowana jest dziś w Rosji pierwsza generacja Logana MCV. Kompaktowy model budowany jest przez AvtoVAZ od roku 2012 i powstaje w trzech wariantach: kombi, kombi cross oraz furgon. Model jest popularny zarówno wśród klientów prywatnych jak i chętnie wykorzystywany jako samochód flotowy.

W przyszłym roku na rynek trafi wersja po liftingu. Lada właśnie pokazała pierwsze zdjęcie odświeżonego Largus-a, na którym widzimy nową stylizację przedniej części opartej na literze „X”. To nowa identyfikacja modeli Lady wprowadzona od 2015 roku. Largus dzięki nowym reflektorom, przeprojektowanemu zderzakowi i nowemu grill-owi zdecydowanie zyskuje na atrakcyjności. Producent zapowiedział również zmiany we wnętrzu – poprawiające i jakość i ergonomię.

Przeczytaj również

Encyklopedia Motoryzacji

Copyright 2016-2019Partner techniczny TMNET.PL