| kontakt
Cena nowego Passata już od 99 990 złotych
dodano: 2019-08-18 08:45:07, dodał: Redakcja, źródło: Volkswagen

Zaprezentowany w Genewie w 2019 roku poliftingowy Volkswagen Passat oferowany jest w Polsce w bazowej wersji Essence wyposażony w 150-konny silnik 1.5 TSI już od 99 990 złotych.

Do oferowanych początkowo bogatszych wersji Business i Elegance dołącza podstawowa wersja Essence, dzięki której podstawowa cena nowego Volkswagena Passata wynosi mniej niż 100 tyś złotych. Wersja Essence oferowana jest ze 150-konnymi - benzynowym 1.5 TSI EVO lub turbodoładowanym wysokoprężnym TDI EVO. Benzynowa jednostka dostępna jest z manualną lub 7-stopniową automatyczną skrzynią biegów DSG. Diesel występuje tylko z automatem.

Już w podstawowej wersji nowy Passat wyposażony jest w liczne systemy bezpieczeństwa wśród których znalazły się m.in.:
- aktywny system ochrony pasażerów "PreCrash Front" odpowiedzialny za domykanie szyb i szklanego dachu oraz wstępne napinanie pasów bezpieczeństwa w przypadku
niebezpieczeństwa kolizji
- ESP odpowiedzialny za stabilizację toru jazdy wraz z ASR, ABS, MSR, asystentem siły hamowania i stabilizacją toru jazdy z przyczepą
- Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania City oraz rozpoznawaniem pieszych
- system automatycznego hamowania po kolizji Multicolision Brake
- poduszki powietrzne kierowcy i pasażera, poduszka
kolanowa dla kierowcy, poduszki powietrzne kurtynowe dla pasażerów z przodu i z tyłu.

Dodatkowo w wersji Essence dostępne są w standardzie reflektory LED oraz światła do jazdy dziennej LED, zintegrowane w obudowach lusterek bocznych kierunkowskazy LED, szyby termoizolacyjne czy dźwiękochłonną przednią szybę. Podróż uprzyjemnia standardowy system radiowy Composition Colour obsługiwany za pomocą 6,5-calowego kolorowego ekranu dotykowego. Na pokładzie wersji Essence nie zabrakło również bezkluczykowego systemu uruchamiania silnika, klimatyzacji, kierownicy multifunkcyjnej oraz elektrycznie regulowanych i podgrzewanych lusterek.

Przeczytaj również


Copyright 2016-2023Partner techniczny TMNET.PL