| kontakt
Encyklopedia Motoryzacji
Najczęściej czytane:
Nowy Volkswagen ID3 już wiosną
dodano: 2022-12-17 11:04:41, dodał: Redakcja, źródło: Volkswagen

Wielkimi krokami nadchodzi modernizacja pierwszego elektrycznego modelu marki Volkswagen. Już wiosną poznamy najnowsze wcielenie "elektrycznego Golfa", który sprzedał się w ilości ponad pół miliona egzemplarzy.

Obecny na rynku od 2020 roku Volkswagen ID.3 zostanie poddany liftingowi. Na zewnątrz głównymi zmianami będzie wyostrzenie stylistyki przodu pojazdu poprzez całkowitą zmianę przedniego zderzaka. Dzięki temu zabiegowi ID.3 będzie nieco bardziej agresywny.

Tak będzie się prezentować tył nowego Volkswagena ID.3
Tak będzie się prezentować tył nowego Volkswagena ID.3


Zmiany objąć mają również wnętrze pojazdu, głównie dzięki zastosowaniu materiałów przyjemniejszych w dotyku. Dodatkowo standardowe wyposażenie ma być bogatsze – zwiększy się m.in. ekran systemu infotainment do 12 cali. W najnowszej odsłonie ID3 otrzyma najnowszą generację w pełni zintegrowanych systemów wspomagających kierowcę.

Wnętrze nowego Volkswagena ID.3
Wnętrze nowego Volkswagena ID.3


Modernizacja Volkswagena ID.3 w dużej mierze oparta będzie na sugestiach dotychczasowych klientów co pomoże udoskonalić produkt i zaoferować dodatkowe wyposażenie.

Oczekiwania naszych klientów są dla nas zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego też uważnie słuchamy i staramy się dostosować portfolio naszych produktów do ich wymagań.

Imelda Labbe - członek zarządu Volkswagena ds. sprzedaży, marketingu i obsługi posprzedażnejW dzisiejszych trudnych czasach na rynku motoryzacyjnym takie podejście producenta wydaje się receptą na sukces modelu. Czy tak się stanie przekonamy się w niedalekiej przyszłości.

Przeczytaj również

Encyklopedia Motoryzacji
Najczęściej czytane:

Copyright 2016-2023Partner techniczny TMNET.PL