| kontakt
Encyklopedia Motoryzacji
Najczęściej czytane:
Nowa Honda HR-V – wyłącznie z hybrydą
dodano: 2021-02-19 22:04:34, dodał: Redakcja, źródło: Honda Poland

Honda zaprezentowała nową generację kompaktowego SUV-a HR-V. Zgodnie z panującym trendem u japońskiego producenta w standardzie otrzymamy hybrydowy zespół napędowy e:HEV. Do Europy nowa Honda HR-V dotrze pod koniec roku, ale już teraz można ją zamówić przez internet.

Najnowsze wydanie Hondy HR-V znakomicie wpisuje się w dzisiejsze trendy stylistyczne crossoverów. Linia nadwozia poprowadzona jest wysoko jak w typowym SUV-ie w tylnej części mocno opadając w dół – jak w coupe. Patrząc z przodu uwagę przyciąga zintegrowany ze zderzakiem grill oraz niskie trójwymiarowe reflektory nad którymi króluje wydłużona maska. Tuż pod linią okien przez całą długość nadwozia przechodzi wyraziste przetłoczenie – łącząc optycznie przednie reflektory z tylnymi lampami. Duże nadkola kryją 18-calowe felgi aluminiowe.

Wnętrze nowej Hondy HR-V
Wnętrze nowej Hondy HR-V


Nowoczesne nadwozie kryje w sobie... ogromną ilość miejsca, która z pewnością przełoży się na komfort podróżowania. Komfort który dodatkowo zostaje podkreślony nowoczesnym tkaninom i miękkim w dotyku materiałom jak w samochodach z wyższych klas Deska rozdzielcza sprawia wrażenie minimalistycznej i niezwykle uporządkowanej – dodatkowo podkreślając przestronność wnętrza.

Choć na obecną chwilę producent nie zdradza specyfikacji napędu jedno jest pewne. Podobnie jak w miejskim Jazz-ie do dyspozycji będziemy mieli hybrydowy układ napędowy e:HEV.

A wam jak się podoba najnowsza wersja Hondy HR-V?

Przeczytaj również

Encyklopedia Motoryzacji
Najczęściej czytane:

Copyright 2016-2023Partner techniczny TMNET.PL