| kontakt
Encyklopedia Motoryzacji
Najczęściej czytane:
Jeep Renegade świętuje10-lecie
dodano: 2024-02-15 08:53:19, dodał: Redakcja, źródło: Jeep (Fiat Chrysler Automobiles)

Jeep Renegade jest połączeniem kompaktowych wymiarów, ciekawej stylistyki i zwinności z jakiej słynie amerykańska marka. Nie dziwi więc popularność modelu, który w ciągu 10 lat sprzedał się w liczbie prawie dwóch milionów egzemplarzy.

Z okazji urodzin producent przygotował odświeżoną gamę modelu Jeep Renegade. Zmiany dotknęły wnętrze w którym pojawia się udoskonalony system informacyjno-rozrywkowy. W centralnej części pojawia się duży 10,1 calowy wyświetlacz radia zaś cyfrowe zestaw wskaźników będzie teraz miał 10,25-cali. Oba wyświetlacze zapewnią czysty, ostry i żywy obraz w rozdzielczości Full HD.

Nowy Jeep Renegade 2024 stanowi ważny punkt zwrotny. Opierając się na swoim dziedzictwie, które łączy w sobie bezkompromisowe możliwości terenowe jest wręcz idealny do miejskiej jazdy i oferuje teraz nowy system informacyjno-rozrywkowy. Dzięki tym ulepszeniom nowy Jeep Renegade MY24 na długo pozostanie jednym z głównych bohaterów segmentu B-SUV.

Eric Laforge - dyrektor marki Jeep w EuropieJeep Renegade 2024 to bogatsze wyposażenie już w podstawowej wersji, która dostępna będzie z napędem e-Hybrid. Dodatkowo do wyboru będzie napęd 4xe Plug-in Hybrid.

Oba źródła napędu posiadają zoptymalizowaną kalibrację silnika i akumulatora, co w połączeniu z wprowadzeniem nowych 18-calowych opon klasy A+ poprawi zużycie paliwa i emisję CO2 nawet o 5%.

W roku modelowym 2024 z napedęm e-Hybrid dostępny będzie w cenie od 135 900 zł.

Przeczytaj również

Encyklopedia Motoryzacji
Najczęściej czytane:

Copyright 2016-2023Partner techniczny TMNET.PL