| kontakt
Najczęściej czytane:
Debiut Hondy CR-V Hybrid w Paryżu
dodano: 2018-10-03 09:54:56, dodał: Redakcja, źródło: Honda Poland

Przed rozpoczęciem Salonu Samochodowego Paris Motor Show 2018, Honda ogłosiła linię produktów, które będą eksponowane stoisku firmy. Wśród prezentowanych samochodów będzie można zobaczyć nowy model CR-V Hybrid, debiutujący w europejskiej specyfikacji produkcyjnej.

Pierwszy hybrydowy SUV Hondy w Europie

Przed europejską premierą, Honda potwierdziła oficjalne wartości dot. zużycia paliwa i emisji CO2 dla nowego modelu CR-V Hybrid. W cyklu mieszanym, w ramach zmodyfikowanego testu NEDC, napędzany na przednie koła model z układem benzynowo-elektrycznym o mocy maksymalnej 184 KM (135 kW), osiągnął emisję CO2 na poziomie 120 g/km i oficjalne, średnie zużycie paliwa w cyklu mieszanym – 5,3 l/100 km. CR-V Hybrid w wersji z napędem na wszystkie koła, legitymuje się emisją CO2 na poziomie 126 g/km i średnim zużyciem paliwa w cyklu mieszanym – ­5,5 l/100 km.

W modelu CR-V Hybrid zastosowano unikalny, opracowany przez Hondę system i-MMD, który inteligentnie i automatycznie przełącza się między trzema trybami jazdy - EV Drive, Hybrid Drive i Engine Drive - by zoptymalizować osiągi i zużycie paliwa.

Honda CR-V Hybrid zostanie zaprezentowana na Paris Motor Show obok wersji benzynowej. Znajdzie się tam kilka wariantów nowego modelu, w tym nowa opcja siedmiomiejscowa. Najnowsza ewolucja popularnego kompaktowego SUV-a Hondy została opracowana jako najbardziej praktyczny, komfortowy i dopracowany model CR-V.

Przeczytaj również

Najczęściej czytane:

Copyright 2016-2023Partner techniczny TMNET.PL