| kontakt
Encyklopedia Motoryzacji
Wyprzedaż 2020 – grudzień w salonach Hondy
dodano: 2020-12-08 22:08:28, dodał: Redakcja, źródło: Honda Poland

Honda na grudzień przygotowała specjalne oferty na modele CR-V i Civic sedan. Decydując się na wybrane warianty modelu CR-V można zaoszczędzić nawet 20 tys zł. Hybrydowe CR-V dostępne jest w przedświątecznej ofercie leasingu – już od 1399 zł bez wpłaty własnej! 12 tys zł można zaoszczędzić decydując się na zakup Hondy Civic sedan.

Obu modeli nie trzeba nikomu przedstawiać. Po raz pierwszy zaprezentowana 25 lat temu Honda CR-V jest jednym z najpopularniejszych SUV-ów na świecie. Aktualnie na rynku dostępna jest piąta generacja, charakteryzująca się ciekawą stylistyką, jakością wykonania, przestronnym wnętrzem oraz zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa.

Produkowana od 1972 roku Honda Civic stałą się wręcz ikoną japońskiej marki. Pod koniec 2019 roku na rynku zadebiutowała odświeżona wersja dziesiątej generacji występująca w dwóch wariantach: jako hatchback i sedan. Siłą modelu jest wyrazista stylistyka, dynamiczne osiągi przy umiarkowanym zużyciu paliwa oraz wzorowa praca skrzyń biegów – zarówno manualnej jak i CVT.

Aktualne promocje na modele Hondy można znaleźć na stronie https://www.honda.pl/cars/offers.html.

Przeczytaj również

Encyklopedia Motoryzacji

Copyright 2016-2023Partner techniczny TMNET.PL