| kontakt
Najczęściej czytane:
SEAT zaprezentuje nowy pojazd miejski
dodano: 2019-02-19 08:53:22, dodał: Redakcja, źródło: Seat Media

Światowy Kongres Technologii Mobilnych (Mobile World Congress) to czterodniowe wydarzenie, podczas którego 2400 wystawców zaprezentuje innowacje i przełomowe technologie z branży mobilnej. Najnowszy pojazd koncepcyjny SEAT-a zostanie oficjalnie pokazany szerszej publiczności podczas specjalnej konferencji prasowej zaplanowanej na poniedziałek 25 lutego.

Premiera pojazdu jest kolejnym krokiem w realizacji strategii mikromobilności, którą marka zapoczątkowała w listopadzie 2018 roku. Wtedy właśnie, na Światowym Kongresie Smart City Expo, SEAT zaprezentował model eXS stworzony we współpracy z Segwayem − liderem indywidualnej mobilności elektrycznej.

Mobilność się zmienia, a nasza rola jako producenta i dostawcy samochodów, zmienia się wraz z nią. Musimy odpowiednio reagować na ten globalny trend i dostarczać nowe platformy transportu, które będą spełniały wymagania miast przyszłości. SEAT chce być liderem zmian i jest mocno zaangażowany w kilka projektów związanych z mobilnością, a MWC jest idealnym miejscem, aby zaprezentować je światu – powiedział Luca de Meo, Prezes SEAT.

Przeczytaj również

Najczęściej czytane:

Copyright 2016-2023Partner techniczny TMNET.PL