| kontakt
Encyklopedia Motoryzacji
Zakamuflowany nowy Opla Mokka rusza na drogi
dodano: 2020-04-23 10:43:58, dodał: Redakcja, źródło: Opel Press

Wielkimi krokami zbliża się premiera drugiej generacji modelu Opel Mokka! Właśnie na drogi ruszają pierwsze zakamuflowane egzemplarze testowe, a wśród nich... elektryczny! I to właśnie z tym układem napędowym nowa Mokka w pierwszej kolejności trafi do sprzedaży.

Pierwsze zakamuflowane egzemplarze zdradzają szczegóły nowej generacji modelu Mokka. W nowym wydaniu charakterystyczne proporcje – małego zwartego nadwozia z krótkimi zwisami z przodu i z tyłu. Dodatkowo producent zdradził, że jako pierwsza na rynek trafi... wersja z napędem elektrycznym. Dopiero później dołączą modele z silnikami spalinowymi.

Zakamuflowane egzemplarze modelu Opel Mokka zdradzają jego sylwetkę
Zakamuflowane egzemplarze modelu Opel Mokka zdradzają jego sylwetkę


Przez dwa i pół roku bardzo uważnie śledziłem rozwój nowej Mokki i jestem bardzo dumny z tego nowego modelu Opla, który od samego początku będzie elektryczny! Mogę obiecać, że nowa Mokka będzie jednym z najbardziej ekscytujących samochodów w naszej długiej historii!

Michael Lohscheller - Dyrektor generalny marki OpelRozpoczęcie produkcji nowego modelu planowane jest na czwarty kwartał tego roku, zaś pierwsze egzemplarze do klientów trafią na początku 2021 roku. Wprowadzając nowy model na rynek Opel rezygnuje z dodatku "X" w nazwie.


Komentarze

Encyklopedia Motoryzacji

Copyright 2016-2019Partner techniczny TMNET.PL