| kontakt
Encyklopedia Motoryzacji
Najczęściej czytane:
Nowy Nissan Townstar rusza na podbój rynku
dodano: 2022-02-24 11:12:45, dodał: Redakcja, źródło: Nissan

Polscy dealerzy rozpoczęli przyjmowanie zamówień na Nissana Townstar w wersji benzynowej. Kompaktowy model debiutuje w dwóch wariantach nadwozia – van oraz pięcioosobowe kombi. Ceny modelu rozpoczynają się od 75 900 zł.

Kompaktowy model

Nissan wprowadza na rynek najnowszą propozycję na rynku samochodów typu kombivan i lekkich samochodów dostawczych – Nissan Townstar. Oferta obejmuje dwa warianty nadwozia: dwumiejscowy van, oraz pięcioosobowe kombi. W ten sposób przygotowana oferta dostosowana jest zarówno dla małych i średnich przedsiębiorców, jak i dla aktywnie spędzających czas rodzin.

Kompaktowe wymiary – długość: 4486 mm, szerokość: 1860 mm, rozstaw osi: 2716 mm sprawią, że nowy Townstar idealnie odnajdzie się w mieście, a wyposażenie znacząco poprawiające komfort podróży sprawi, że będzie również idealnym przyjacielem w dalszej podróży.

Oferując wysokowydajne rozwiązania w zakresie układów napędowych, ergonomiczną konstrukcję i wyjątkowe technologie, nowy Townstar jest w pełni gotowy, by zaspokajać stale zmieniające się potrzeby klientów.

Emmanuelle Serazin, dyrektorka ds. sprzedaży dla klientów flotowych i samochodów użytkowych w Nissan Europe


Przeczytaj również

Encyklopedia Motoryzacji
Najczęściej czytane:

Copyright 2016-2023Partner techniczny TMNET.PL