| kontakt
Encyklopedia Motoryzacji
Najczęściej czytane:
Jedenaście Bocianów osiedliło się w Sanoku
dodano: 2019-06-02 10:29:56, dodał: Redakcja, źródło: Autosan

W ubiegłym tygodniu miała miejsce oficjalna prezentacja 11 nowych, niskopodłogowych, miejskich autobusów AUTOSAN przekazanych do Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Prezentacja autobusów połączona była z uroczystym otwarciem w Sanoku nowego, multimodalnego dworca.

Te piękne „bociany”, które stoją dziś na nowym sanockim dworcu będą dobrze służyć naszym mieszkańcom. Wierzę, że przez następne lata będziemy mocno współpracować ze Spółką AUTOSAN” - powiedział Burmistrz Miasta Sanoka Pan Tomasz Matuszewski.

Przyleciało do Sanoka jedenaście „bocianów”, stoją tu obok. Jest piękny obiekt. To wielkie wydarzenie z punktu widzenia systemu komunikacyjnego Sanoka i całego powiatu sanockiego” – ocenił Pan Bogdan Rzońca, poseł na Sejm z Podkarpacia.

Tabor sanockiej komunikacji miejskiej powiększył się o trzy 10-metrowe SANCITY 10LF z silnikami diesla oraz osiem 12-metrowych SANCITY 12LF CNG z napędem na sprężony gaz ziemny CNG. Zgodnie z wymaganiami Zamawiającego autobusy zostały bardzo bogato wyposażone. Ich kompletacja obejmuje m.in. automatyczną skrzynię biegów, automatyczny system detekcji i gaszenia pożaru w komorze silnika, centralny układ smarowania, całopojazdową klimatyzację, zewnętrzne i wewnętrzne oświetlenie LED, systemy informacji pasażerskiej, zliczania pasażerów i monitoringu oraz automat biletowy.
Jedenaście nowych Autosanów trafiło do Sanoka
Jedenaście nowych Autosanów trafiło do Sanoka

Życzenia szerokiej drogi i bezpiecznego podróżowania nowymi, nowoczesnymi Autosanami przekazał w trakcie uroczystej prezentacji wszystkim pasażerom Prezes Zarządu AUTOSAN sp. z o.o. Pan Eugeniusz Szymonik.

Przeczytaj również

Encyklopedia Motoryzacji
Najczęściej czytane:

Copyright 2016-2019Partner techniczny TMNET.PL