| kontakt
Gazowe Autosany trafią to Tych
dodano: 2019-08-09 10:37:33, dodał: Redakcja, źródło: Autosan

Sanocki producent autobusów dostarczy do Tych 20 autobusów Autosan Sancity 12 LF CNG. 7 sierpnia 2019 roku Prezydent Miasta Tychy Andrzej, Prezes PKM Tychy Miłosz Stec, Prezes Zarządu AUTOSAN sp. z o.o. Eugeniusz Szymonik oraz Dyrektor Sprzedaży i Serwisu Spółki Marek Ruchlewicz podpisali umowę.

Przedmiotem kontraktu jest niskopodłogowy Autosan Sancity 12 LF CNG z silnikiem Cummins o mocy 320 KM zasilanym sprężonym gazem ziemnym, z automatyczną skrzynią biegów VOITH. Na wyposażeniu znajdą się klimatyzacja, system informacji pasażerskiej, system monitoringu, gniazdka z portami USB, WiFi. Bezpieczeństwo podróżowania zapewni system detekcji i gaszenia pożaru w komorze silnika.

Autobusy gazowe eksploatujemy już od kilkunastu lat. Myślę, że pasażerowie doceniają komfort jazdy tego typu autobusami. Hałas przez nie emitowany jest o 40 % niższy w stosunku do autobusów zasilanych tradycyjnymi silnikami diesla

Miłosz Stec - Prezes PKM TychyPrezes Autosana podkreślił walory ekologiczne autobusu Sancity 12 LF CNG - produktami spalania gazu są jedynie woda i dwutlenek węgla bez substancji trujących.

Stosujemy silniki, które mają moc 320 KM, w związku z tym naszym autobusem gazowym można bardzo sprawnie się poruszać

Eugeniusz Szymonik - Prezes Zarządu AUTOSAN sp. z o.o.


Komentarze


Copyright 2016-2019Partner techniczny TMNET.PL