| kontakt
Rodzina Fiata Tipo nagrodzona w Austrii
dodano: 2017-04-11 15:56:00, dodał: Redakcja, źródło: Fiat (Fiat Chrysler Automobiles)

Fiat otrzymał dwie ważne nagrody w kategoriach samochodów kompaktowych i kombi przyznawane przez ÖAMTC (Österreichische Automobil-, Motorrad - und
Touring Club, czyli największy automobilklub w Austrii) w konkursie, który nagradza pojazdy o najniższych kosztach eksploatacji.Największy austriacki automobilklub ÖAMTC przedstawił laureatów prestiżowych nagród „Marcus” w konkursie odbywającym się już po raz piąty. W konkursie wzięło udział 47 nowych samochodów wprowadzonych na rynek w 2016 roku, które zostały podzielone na sześć kategorii według kryterium kosztów eksploatacji i bezpieczeństwa. Fiat wygrał w dwóch z nich. Czterodrzwiowy Fiat Tipo z silnikiem 1.3 MultiJet II 95 Easy zdobył przewagę nad siedmioma konkurentami w segmencie kompaktowym, natomiast Fiat Tipo Station Wagon 1.3 MultiJet II 95 Pop okazał się najbardziej oszczędnym nowym modelem w segmencie Station Wagon, pokonując wszystkich pozostałych dziewięciu kandydatów.

Podobnie jak w ubiegłych latach, eksperci z ÖTC porównali koszty paliwa, napraw, serwisu i ubezpieczenia każdego pojedynczego modelu, aby nagrodzić nowe modele o najniższych miesięcznych kosztach eksploatacji w każdej kategorii.

Wyrazisty charakter, prostota, funkcjonalność w połączeniu z bezkonkurencyjną ofertą cenową, to kluczowe elementy Fiata Tipo, przedstawione w reklamowym motto „Tak niewiele trzeba, by mieć tak wiele". Dzięki dobrze zdefiniowanej gamie modelowej, Tipo jest idealnym samochodem dla rodzin, młodych ludzi i firm. Doskonale oddaje wartości marki Fiat w zakresie funkcjonalności, prostoty i charakteru. Nadzwyczajna jest również cena, funkcje i wyposażenie samochodu. Już od pierwszych faz projektowych, szczególna uwaga skupiona została na Total Cost of Ownership TCO, (łącznych kosztach utrzymania), istotnym elemencie zarówno dla Klientów prywatnych, jak i tych biznesowych. Plasujące się u szczytu kategorii wartości TCO zawdzięczają swoją pozycję wyjątkowo niskiemu spalaniu, niskim kosztom obsługi, naprawy i eksploatacji. Ponadto, prosta i zachowująca logiczną ciągłość gama oraz kompletne wyposażenie seryjne, pozwalają utrzymać w czasie niewielki spadek wartości, natomiast wersje „Business" oferują rozwiązania spełniające potrzeby Klientów flotowych.

Komentarze


Copyright 2016-2019Partner techniczny TMNET.PL