| kontakt
Najczęściej czytane:
Mazda 626 „od kartonów” na sprzedaż
dodano: 2023-02-03 10:15:27, dodał: Redakcja, źródło: motobase.pl

Hanka Mostowiak była jedną z najpopularniejszych fikcyjnych postaci z polskich seriali. Niezwykle lubiana przez widzów „M jak miłość” postać zakończyła serialową przygodę ginąc w wypadku samochodowym po uderzeniu w kartony... Elementem tej kultowej sceny była zielona Mazda 626, która teraz może być Twoja!

W serwisie olx.pl pojawiło się ogłoszenie o sprzedaży 100-konnej benzynowej Mazdy 626 z 1996 roku. Niby nic ciekawego gdyby nie historia tego konkretnego egzemplarza... Sprzedający w ogłoszeniu stwierdza, że to auto dla fanów polskich seriali, ponieważ to „Mazda 626 Hanki Mostowiak z Filmu M jak miłość”. Na potwierdzenie do zdjęć dodaje kadr z serialu przedstawiający Mazdę tuż przed zdarzeniem której numery rejestracyjne pokrywają się z numerami auta z ogłoszenia. Tablice można przecież kupić na allegro, więc dla 100 % pewności jest jeszcze zdjęcie dowodu rejestracyjnego.

Kadr z serialu M jak Miłość (źródło: OLX.pl)
Kadr z serialu M jak Miłość (źródło: OLX.pl)


Mazda jest na chodzie – posiada przegląd i OC. Samochód trzeba jednak ogarnąć ponieważ długo stoi. Jest jednak w miarę regularnie przepalana. Samochód ma zadeklarowany niski przebieg 105 000 km, ale kupujący musi liczyć się z faktem, że sprzedawany egzemplarz nie może być określany jako bezwypadkowy. W końcu zaliczył przygodę z kartonami...

Wystarczy więc 16 000 zł by móc poczuć się jak serialowa Hanka zasiadając za kierownicą najpopularniejszej w Polsce Mazdy 626.

Mazda 626 Hanki Mostowiak z Filmu M jak miłość w serwisie OLX.pl

Przeczytaj również

Najczęściej czytane:

Copyright 2016-2023Partner techniczny TMNET.PL