| kontakt
Najczęściej czytane:
Mercedes-Benz i Sokołów Logistyka – długofalowa współpraca
dodano: 2017-05-29 18:17:00, dodał: Redakcja, źródło: Mercedes-Benz Polska

25 maja 2017 roku w siedzibie firmy Diesel Truck w Ołtarzewie odbyło się uroczyste wydanie ośmiu pojazdów Actros 1842 dla firm Sokołów-Logistyka. Jak podkreślał prezes Rafał Rusjan, zarządzanej przez niego spółce zależy na długofalowej współpracy z Mercedes-Benz.

Osiem czerwonych Actrosów 1842, zamówionych w grudniu 2016 roku, dołącza do floty spółki Sokołów-Logistyka, specjalizującej się w międzynarodowym transporcie spożywczym, a także przewozie żywych zwierząt. Symboliczny klucz do nich odebrał zarząd Sokołów-Logistyka Sp. z o.o.: Rafał Rusjan i Janusz Popko z rąk dyrektora handlowego Diesel Truck w Ołtarzewie, Matthiasa Lelke oraz doradcy handlowego, opiekującego się klientem, Bartłomieja Święckiego. Oprócz nich w uroczystości wzięli przedstawiciele Sokołów-Logistyka oraz Tomasz Ciesielski z Mercedes-Benz Trucks. Jest to pierwszy tak duży zakup Mercedesów przez firmę z Sokołowa Podlaskiego, ale – jak zapowiadają jej przedstawiciele – zapewne nie ostatni.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Mercedes-Benz – podkreślał podczas spotkania prezes Rafał Rusjan.W naszej strategii biznesowej stawiamy przede wszystkim na długofalowe myślenie, obejmujące dłuższą, co najmniej kilkuletnią perspektywę. Dlatego jeśli chodzi o zarządzanie flotą, zależy nam na współpracy, która będzie się rozwijała z roku na rok. Ważne jest, by w biznesie brać pod uwagę perspektywiczną realizację celów zarówno tych bliskich, jak i dalekosiężnych.Sokołów-Logistyka Sp. z o.o. posiada ponad 43-letnie doświadczenie w przewozach chłodniczych oraz żywych zwierząt. W ciągu wielu lat wypracowano optymalne metody, co przekłada się na wysoką efektywność transportu. Jej rozwój jest możliwy dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz zmodernizowanej flocie.

Decyzję o zakupie Mercedesów przez firmę Sokołów-Logistyka poprzedziły testy, przeprowadzone już w 2014 roku na dwóch ciągnikach Actros – potwierdziły one znakomite walory tego pojazdu, jeśli chodzi o ekonomiczność i niezawodność. – Actros jest obecnie liderem, jeśli chodzi o najniższą normę spalania paliwa w naszej flocie – mówił Rafał Rusjan. – Po tych najnowszych spodziewamy się jeszcze lepszych wyników, bo są wyposażone w silniki nowej generacji OM 471.

Aby ustalić nową normę spalania dla właśnie odebranych pojazdów, firma zapowiada ścisłą współpracę z trenerami Mercedes-Benz. Oprócz walorów ekonomicznych samego pojazdu, prezes Rafał Rusjan podkreślał też jego niezawodność oraz jakość obsługi serwisowej firmy Diesel Truck.
TAGI:

Przeczytaj również

Najczęściej czytane:

Copyright 2016-2023Partner techniczny TMNET.PL