| kontakt
Citroen C3 Elle
dodano: 2018-05-09 22:02:06, dodał: Redakcja, źródło: Citroen Media

Gama Citroëna w Polsce wzbogaca się dziś o specjalną, modną, miejską serię modelu C3 ELLE – skierowaną do tych, którzy poszukują samochodu stylowego i z charakterem. Citroën C3 ELLE to efekt współpracy z magazynem ELLE.W oparciu o nią powstał nietuzinkowy projekt miejskiego modelu. Citroën C3 ELLE został wyposażony w szereg dodatkowych elementów seryjnych, takich jak Airbumpy® , dwukolorowe nadwozie, czujniki parkowania z tyłu czy klimatyzację automatyczną i 7”ekran dotykowy.
Citroën C3 ELLE jest dostępny od 53 000 PLN i trafi a właśnie do polskich salonów sprzedaży .

Citroën C3 zaczął 2018 rok w imponującym stylu. Bestseller marki Citroën wprowadzony do sprzedaży w listopadzie 2016 r. do tej pory zyskał uznanie ponad 230 000 klientów w całej Europie. W Polsce na C3 przyjęto od listopada 2016 aż 5700 zamówień! Dziś C3 stawia na kobiecość w postaci całkowicie nowej serii specjalnej C3 ELLE. Ta elegancka, wyznaczająca trendy i bardzo miejska wersja, jest swoistym odzwierciedleniem wiodącego w dziedzinie mody i trendów magazynu ELLE, z którym Citroën współpracuje w ramach Forum ELLE Active.

Citroën C3 to samochód wszechstronny, o unikatowym charakterze, oryginalnej sylwetce i śmiałym stylu, które wyróżniają go spośród innych modeli tego segmentu. W serii specjalnej C3 ELLE cechy te zostały dodatkowo podkreślone i wydobyte poprzez nietuzinkowe zestawienia kolorystyczne i ekspresyjne detale. Intencją marki było zwiększenie atrakcyjności modelu C3, w szczególności ze względu na wybory klientów w zakresie nowych technologii i personalizacji (40 proc. klientów wybiera poziom wyposażenia Shine, a 60 proc. wersję z dwubarwnym nadwoziem).

Citroën C3 ELLE to w skrócie:
- Dostępne w standardzie dwubarwne nadwozie w kolorze Blanc Banquise z dachem w kolorze Sable (Piaskowym); Unikatowe, barwne akcenty w kolorze Cherry Pink, które podkreślają obramowania świateł przeciwmgłowych, obramowania Airbumpów® oraz ozdobne naklejki na tylnych słupkach.
- Logo magazynu ELLE na przednich drzwiach oraz centralnie umieszczona ozdobny sticker na dachu dla większej personalizacji nadwozia.
- Spójny z nadwoziem wystrój wnętrza z ozdobnymi akcentami w kolorze Cherry Pink: przeszycia szarej tapicerki oraz obramowania ozdobnej listwy na desce rozdzielczej.
- poziom wyposażenia Feel, wzbogacony o szereg dodatkowych opcji, m.in.: halogeny, 4 szyby elektryczne sterowane impulsowo, czujniki parkowania z tyłu, lektrycznie składane i podgrzewane lusterka, klimatyzacja automatyczna i ekran dotykowy 7”,kierownica obszyta skórą, dekory shiny black i satin chrome, specjalne dywaniki z logo ELLE

- Gama wydajnych i efektywnych energetycznie silników benzynowych PureTech:
1.2 PureTech 82,
1.2 PureTech 110,
1.2 BVA PureTech 110

Komentarze


Copyright 2016-2019Partner techniczny TMNET.PL